FIELD MARKETING

Field Marketing – marketing terenowy

Field Marketing, czyli tłumacząc – marketing terenowy. Rozdawanie ulotek, czyli nasza flagowa usługa, to jedna z gałęzi field marketingu, będącego formą marketingu bezpośredniego. Kontakt z odbiorcą – to właśnie główna cecha takiego typu reklamy. Działania w terenie dotyczą nie tylko formy reklamy OUTDOOR, ale także działań wewnątrz budynków. Promocja usług i produktów przez hostessy – w centrach handlowych – to także forma reklamy terenowej.

Marketing terenowy to szeroko pojęte działania reklamowe umożliwiające dotarcie do klienta w sposób bezpośredni. Do field marketingu zaliczają się między innymi: rozdawanie ulotek i biuletynów, sampling, merchandising, animacje sprzedaży produktów, degustacje i wiele innych. W ramach wszystkich z wymienionych realizacji gwarantujemy wynajem personelu dla potrzeb kampanii, w tym wynajem hostess, hostów, kolporterów, a nawet animatorek i animatorów sprzedaży.

Nasze hostessy biorą udział w wielu akcjach w zakresie formy reklamy jaką jest Street Marketing. Dystrybuujemy ulotki, próbki, gadżety, oraz przeprowadzamy degustacje produktów w praktycznie każdym miejscu. Najpopularniejszymi miejscami realizacji akcji marketingu terenowego jest reklama w galeriach handlowych i salonach firmowych klientów. Kolejną z form jest realizacja akcji typowo street marketingowych – ulicznych akcji rozdawniczych w dotarciu do przechodniów.

Naszym klientom gwarantujemy pełną obsługę kampanii w zasięgu całej Polski. W ramach usług mogą Państwo także liczyć na pomoc i doradztwo naszych specjalistów.